Plavání pro MŠ
Kurzy probíhají v pátek od 8.30 (dle další dohody)

Kurz 1 = 10 lekcí / lekce = 45 min / 1× týdně

Kurz 2 = 5 lekcí / lekce = 90 min / 1× týdně

Cena

Jednotková cena za kurz = 1 000,- / dítě

Maximální počet dětí ve skupině je 20, minimální 15, při počtu menším bude cena rozpočítána mezi aktuální počet dětí ( např.při počtu 10 ,bude cena 1500,-/dítě )
V ceně kurzu není zahrnuto čerpání náhradních lekcí.


Úhrada kurzu

Kurzovné se hradí vždy jeden měsíc před první lekcí, a to v hotovosti (je vystaven příjmový doklad), nebo převodem na účet (je vystavena faktura).

Co děti potřebují

Plavky, ručník, čisté přezůvky vhodné do mokrého prostředí, mýdlo nebo sprchový gel, případně plavecké brýle (doporučujeme pouze u děti, které jsou na ně zvyklé, jinak nejsou potřeba),koupací čepici  - povinně pro všechny s dlouhými a polodlouhými vlasy.

 Jak to u nás probíhá

Na lekci doporučujeme přijít s předstihem alespoň 10 min. Po vstupu se všichni přezují, boty a bundy zanecháte na místě pro to určeném (u vstupu jsou botníky a věšáčky, za dveřmi skříň s ramínky a další úložné prostory pro boty). Projdete hernou - aklimatizační místností - a vstoupíte do prostor bazénu, kde jsou pro děti k dispozici dvě šatny. Tam se děti převléknou do plavek a jdou na WC a do sprch. Pak už je čeká bazén a parádní zábava ve vodě. V bazénu je slaná voda o teplotě 32°C (salinita zhruba jako lidské slzy). Po převlečení doporučujeme pobyt v aklimatizační místnosti alespoň 10 min. (hlavně v chladném počasí). 

 

Kontakt:  774 700 074

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.