Nejčastější dotazy
Kdy začínají nové kurzy?

Nové kurzy zahajujeme vždy,když se pro ně uvolní místo. Nevíme tedy předem,který den,ani v kolik hodin to bude. Registrované klienty oslovujeme cca.týden před zahájením kurzu,aby se mohli na plavčo přichystat.

Co dělat,když na první hodinu nemohu dorazit,ale o kurz mám zájem?

Pokud se nemůžete první lekce zůčastnit (nemoc,očkování,lékař atp.),nevadí. Začnete ve stejný termín,jen o týden později. Je ale nutné,dát nám to vědět alespoň den předem.

Jaké plavky miminku pořídit?

Při výběru plavek je důležité si pohlídat,aby těsně obepínaly bříško a stehýnka miminka tak,aby při "nehodě" neuniklo nic do vody. Nejlepší zkušenosti máme s neoprenovými (lze u nás zakoupit za 300,-Kč) či látkovými plavkami,lze používat i jednorázové plavací plenky,ale jejich funkčnost není vždy stoprocentní.

Jak fungují náhrady?

Na náhradní lekci má klient nárok,pokud si lekci řádně a včas omluvil. Již funguje náhradový systém,přes který si klienti své lekce hlídají sami. Lekci lze omluvit nejpozději do 18 hod DEN PŘEDEM.

Na kolik náhrad máme nárok?

Během docházky do kurzu má klient nárok na všechny řádně omluvené lekce. Pokud docházku ukončí,má 6 dnů po poslední lekci na dočerpání náhrad,pak je ze systému vymazán a nárok na čerpání zaniká.   

Co dělat v případě dlouhodobé nemoci,lze kurz přerušit?

Kurz lze přerušit pouze v případě vážných zdravotních důvodů. " Stopku" lze vyhlásit minimálně na 5 a více lekcí. Kurz je pozastaven a zbývající lekce a náhrady lze vyčerpat,až je vše opět v pořádku. U stopky NEGARANTUJEME návrat do stejné skupiny či lekce. K dochození je nabídnuto místo dle aktuálního volna (pokud je k dispozici). Při pokračování po dochození lekcí platí nová cena(dle aktuálního ceníku). 

Kurzovné je nevratné (viz provozní řád).

Může se na lekci přijít podívat tatínek,babička atd.?

Může:) Návštěva si může sednout na stoličky u bazénu a lekci sledovat. Jen ji připravte na velké horko a vlhko.

JE ALE ZAKÁZÁNO V PRŮBĚHU LEKCE FOTIT,NATÁČET (GDPR) A POHYBOVAT SE KOLEM BAZÉNU A TÍM LEKCI NARUŠOVAT. Fotku maminky s prckem si lze pořídit na začátku či na konci lekcewink.

Hlídání pro sourozence nemáme,takže pokud ho musíte vzít s sebou,je třeba,aby zvládl v klidu sedět u bazénu a lekci nerušit. Do vody bohužel nemůže.

 

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.